top of page
Пошук

Купувати вишиванку онлайн - це безпечно!


Доставка вишиванки до вас додому кур'єром Нової пошти.


Безпечна кур’єрська доставка! Інформуємо про стан доставки посилок та наполегливо рекомендуємо дотримуватися всіх правил карантину! Щоб отримати посилку не потрібно зайвий раз виходити з дому чи стояти в чергах у відділенні та біля поштоматів, адже компанія магазин Вишиванка та Нова Пошта пропонують альтернативу. Для того, щоб максимально забезпечити безпечну доставку Ваших посилок ми рекомендуємо замовляти кур’єрську доставку. Кур’єри Нової пошти доставлять посилку до Ваших дверей. Важливо! Всі кур’єри Нової Пошти забезпечені: масками, дезінфікуючими засобами та рукавичками, що мінімізує небезпечність доставок. Кур'єри компанії Нова Пошта вчасно доставлять Ваші посилки вам додому по всій території України.

Приємних та безпечних вам покупок!!!


До речі: Нова пошта запускає сервіс безконтактної доставки!

Наша кур’єрська доставка з перших днів карантину працює у безпечному режимі.

Ти можеш отримували посилки ще безпечніше – майже не контактуючи з кур’єром.

Щоб скористатися безконтактною доставкою – оплачуй посилку онлайн у мобільному додатку «Нова пошта» чи в особистому кабінеті на офіційному сайті.


Це людем дуже подобається. Ось що написала одна з клієнток:

- Мені сьогодні привезли посилку до самих дверей, дуже дякую Новій Пошті за дану послугу доставки так як немає тепер змоги поїхати у відділення і забрати😊


І ще раз нагадуємо, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!!!

71 перегляд2 коментарі

2 Comments


Доброго дня! Яка сума вишиванка вас цікавить?

Like

Скажіть будьласка. Чому така висока ціна на ваші вишиванки. Це машинна вишивка. Як може бути така ціна ? Так може коштувати тільки ручна робота.

Like
bottom of page